Jamrozowa Polana w Dusznikach-Zdroju to całoroczne Centrum Turystyki Aktywnej. Można tu jeździć na rowerze, rolkach, biegać na nartach i nogach oraz uprawiać nordic walking.

Sprawdź najlepsze stoki w Sudetach. Nowoczesne wyciągi, sztuczne oświetlenie i naśnieżanie, bogate zaplecze. Zapraszamy do stacji narciarskiej z klimatem!

Tylko u nas możesz pobiegać po ponad 200 km, utrzymywanych trasach oraz skorzystać z jedynego w Polsce oświetlonego obiektu dla narciarzy biegowych.

Duszniki-Zdrój mają do zaoferowania wiele magicznych tras, które można przemierzać z kijami, z dala od miejskiego zgiełku. Obcowanie z przyrodą, która otacza nasze miasto zapewni relaks oraz dostarczy wiele pozytywnej energii.

Turyści, którzy pragną podziwiać piękno przyrody i przemierzą nasze trasy rowerowe, przeżyją niezapomniane chwile spędzone wśród magicznych miejsc i atrakcji turystycznych, których niemało w okolicy.

Każdy kto choć raz przemierzał w siodle leśne ścieżki wie, że świat z końskiego grzbietu wygląda zupełnie inaczej. Jazda konno i piękno krajobrazu pozwolą doświadczyć prawdziwego kontaktu z naturą.

Miłośnicy sportów, którzy prowadzą zdrowy styl życia, znajdą w Dusznikach-Zdroju wiele atrakcyjnych miejsc w których można aktywnie wypocząć.

Wszystkich, tych którzy pragną aktywnie spędzić czas w naszym mieście, a nie zabrali ze sobą sprzętu sportowego, zapraszamy do wypożyczalni. Znajdą w nich Państwo m.in.: narty zjazdowe i biegowe, rowery, kije do nordic walking...