Profilaktyczne badania USG dla dzieci

Profilaktyczne badania USG dla dzieci

Już w dniach 25 i 26 czerwca 2017 r. Fundacja Ronalda McDonalda we współpracy z samorządemw Dusznikach-Zdroju zaprasza na kompleksowe badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat . Badania są bezpieczne, bezbolesne i bezpłatne.

Jak ważne jest zdrowie naszego dziecka? Rodzice nie mają wątpliwości – najważniejsze. A jak często wykonujemy naszym dzieciom badania profilaktyczne? Za rzadko lub wcale. Badania mają na celu dokładną ocenę stanu narządów wewnętrznych dzieci oraz wykrycie ewentualnych odstępstw od normy. Badania są realizowane według standardów medycznych określonych dla tej grupy wiekowej przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne i wykonywane przez doświadczonych lekarzy – radiologów. Ambulans Fundacji to jedyny tego typu pojazd w Europie. Jest to unikalna, mobilna stacja medyczna, składająca się z poczekalni – rejestracji oraz dwóch gabinetów lekarskich, wyposażonych w nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny.

Aby wziąć udział w badaniu USG należy zapisać dziecko, dzwoniąc w dniach 7 i 8 czerwca w godzinach 8.00 – 16.00 pod numer tel. 508 896 871. Udział w badaniu bez rejestracji nie jest możliwy! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Informacja o zakończeniu zapisów zostanie podana na stronie Fundacji oraz w na stronie www.duszniki.pl Lekarze będą przyjmować w ambulansie Fundacji w Rynku przy Urzędzie Miasta. Czas potrzebny na badanie to około 15-18 minut. Po zakończeniu rodzice otrzymują wyniki badań oraz ewentualne porady lekarskie. Serdecznie zapraszamy!

Telefon: (74) 866-92-10, (74) 869-76-60
Fax: (74) 866-90-25
Urząd Miejski w Dusznikach-Zdroju
Rynek 6, 57-340 Duszniki-Zdrój