Rozkład jazdy SKIBUS

Rozkład jazdy SKIBUS

Już 25 grudnia na trasę wyjedzie Skibus. W sezonie zimowym 2018/19 kursowanie narciarskiego autobusu zostało podzielone na dwie linie – Linia Express oraz Linia Normalna. Linia express kursować będzie tzw. dolną drogą i do Zieleńca będzie dojeżdżała szybciej. Linia normalna pojedzie tzw. górną drogą, przejeżdżając m.in przez przystanki PKS i PKP oraz Duszniki Arena. Do tego od nowego roku będziecie mieli okazje przejechać się nowym, elektrycznym autobusem, który kursować będzie na linii express.

Ważna informacja: Dnia 25.12 (wtorek) kursowanie autobusu rozpocznie się dla linii Express od kursu o godz. 15:30 (wyjazd z Podgórza), a dla linii Normalnej od kursu o godz. 16:00 (wyjazd z Placu Warszawy), w pozostałe dni aż do końca lutego skibus będzie jeździł od rana do wieczora. 

Rozkład jazdy

Rozkłady jazdy do pobrania (PDF): TUTAJ

 

Przejazd jest darmowy dla:

  • osób nocujących na terenie miasta Duszniki-Zdrój, posiadających potwierdzenie uiszczenia opłaty uzdrowiskowej (o potwierdzenie pytaj w recepcji hotelu)
  • mieszkańców Dusznik-Zdroju – do końca roku z dokumentem potwierdzającym zamieszkanie (starsze wzory dowodów osobistych/ prawa jazdy, rachunki itp.), od nowego roku – z imiennym skibuspassem dla mieszkańca (wyrabiany w Urzędzie Miejskim – więcej informacji w UM, tel. 74 869 76 60, e-mail: informacja@duszniki.pl)

dla pozostałych podróżnych bilet kosztuje 5 zł w jedną stronę

Telefon: (74) 866-92-10, (74) 869-76-60
Fax: (74) 866-90-25
Urząd Miejski w Dusznikach-Zdroju
Rynek 6, 57-340 Duszniki-Zdrój