Szukaj

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków Funduszy Europejskich. Pracownicy Punktu będą pełnić dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego organizowanego w Dusznikach Zdroju: 27 czerwca 2022r.

Podczas Mobilnego Punktu Informacyjnego, mającego formę konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotacje.

Pracownicy PIFE przedstawią również aktualne możliwości wsparcia w zakresie instrumentów zwrotnych, w tym również dotacje, pożyczki finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej.

Z usług w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych skorzystać mogą wszystkie podmioty zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej. Zapraszamy do współpracy m.in przedsiębiorstwa,  osoby fizyczne,  które chcą skorzystać z finansowania unijnego.

Konsultacje są bezpłatne.

Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował – 27 czerwca 2022 roku w Urzędzie Miasta w Dusznikach Zdroju, ul. Rynek 6, w godzinach od 10:00 – 13:00.

Scroll to Top
Scroll to Top
Skip to content