Szukaj

Preferencyjny zakup węgla – informacje

Gmina Duszniki-Zdrój zawarła umowę sprzedaży węgla na potrzeby zakupów preferencyjnych przez osoby fizyczne w gospodarstwach domowych z Polską Grupą Górniczą S.A. – umowa obowiązuje do 31 grudnia 2022 r.

Dostawę węgla do gospodarstw domowych będzie realizować SKŁAD OPAŁOWY ZBIGNIEW PIHUR z siedzibą w Polanicy-Zdroju (skład w Dusznikach-Zdroju; ul. Juliusza Słowackiego 32A (wjazd od Ulicy Dworcowej)- Cena zakupu wynosi – 1.979,70 zł brutto za 1 tonę. – W 2022 r. dopuszczalny jest zakup nie więcej niż 1,5 tony węgla za cenę – 2.969,55 zł brutto.

Terminarz dostaw ustalany będzie przez gminę Duszniki-Zdrój. Z osobami, które złożyły wniosek o preferencyjny zakup paliwa stałego skontaktuje się pracownik Urzędu Miejskiego w Dusznikach-Zdroju, który przekaże szczegółowe informacje dotyczące zakupu węgla.W pierwszej kolejności do naszej Gminy dotrze ekogroszek (planowany termin: 10 grudnia); w kolejnych dniach (14,17,20 grudnia) planowana jest dostawa węgla grubego. Szczegółowe informacje uzyskać można telefonicznie pod numerem telefonu: 74 869 76 78, a także osobiście w punkcie informacyjnym Urzędu Miejskiego w Dusznikach-Zdroju (I piętro – Sala Ślubów USC).

Scroll to Top
Scroll to Top
Skip to content